Kategorije
novosti

Informativna radionica za MSP u uslužnim djelatnostima

Poduzetnički centar CEDRA Split organizira informativne radionice o mogućnostima financiranja projekata kroz bespovratna sredstva i kreditne instrumente, namijenjene mikro, malim i srednjim poduzetnicima (MSP) u uslužnim djelatnostima.

Planirani program:
• Predstavljanje Programa potpore osnivanju i razvoju malog gospodarstva na području Splitsko-dalmatinske županije za 2019. godinu
• Predstavljanje mogućnosti financiranja za MSP u uslužnim djelatnostima kroz trenutno dostupne izvore

Radionice se provode u okviru projekta „Razvoj sustava informativno-edukacijskih i savjetodavnih usluga za MSP u poljoprivredi i društvenom poduzetništvu”, sufinanciranog sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj. Sudjelovanje u radionicama je besplatno.

Više informacija na linku:
https://www.facebook.com/events/1993711387600237/

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)